Proje Yönetimi

proje yönetimi

Kriyobiyolojik Depolama Teknolojisi ve İnovasyonu

CRYONOS, A'dan Z'ye ihtiyacınız olan Kriyojenik saklama laboratuvarı ekipmanları ile bununla alakalı tüm süreçleri yürürlükteki mevzuat ve yönetmeliklere göre projelendirip tüm süreçlerinizde size, kalite ve mevzuat yetkililerimiz ve donanımlı mühendislerimiz ile danışmanlık yapmaktan memnuniyet duyar.

Kriyojenik sıcaklıklarda saklama işlemi: biyolojik numunelerin sınırsız kullanım ömrünü ve yaşayabilirliğini garanti etmek için eşsiz bir çözümdür. 50 yılı aşkın tecrübesiyle Cryo Diffusion, kalite, güvenilirlik ve performans açısından geniş kapsamlı ürün ve hizmet yelpazesine sahiptir. Cryo Diffusion’un buluşu olan patentli Kuru fazlı depolama teknolojisi sektörde ilktir. Bu teknoloji sıvı faz teknolojisinin ve gaz faz teknolojisinin farklı avantajlarını birleştirmiştir.

Kriyo Banka Yönetimi ve İzleme

 

CRYONOS olarak kriyojenik ekipman ve kriyobankaları monitörize etmek ve yönetmek için medikal lisanlı ekipman ve yazılım çözümlerini SINTESY gibi iş ortaklarımızla sağlamaktayız. Vakum izoleli transfer hatlarının otomasyonu, sıcaklık, seviye kontrolü, ölçümü, dolum ve ön soğutması gibi gerekli tüm işlemler bu sistemle yapılabilmektedir. Son kullanıcıların güvenliği için sistem, laboratuvardaki gerçek zamanlı çevresel koşulları izler(oksijen konsantrasyonu ve nem vb.).Uzaktan raporlama ve alarm olaylarına cevap vermeyi de içeren ek özellikler mevcuttur.

SInteSy touch
CD Sıntesy copy

Kriyo bankalar için Anahtar Teslim Çözümler

 

CRYONOS, kriyobankalar için anahtar teslim çözümler sunar. CRYONOS sıvı azot tankları, vakum izolasyonlu transfer hatları ve valfleri, oksijen izleme, güvenli ve kontrollü erişim ile izinsiz giriş önleme sistemleri, otomatik olarak kriyojenik kapların doldurulması ve kriyojenik tüm işlemlerin tam otomatik olarak çalıştığı sistemleri sunabilmektedir. Tüm sistemler izlenebilir, kaydedilebilir ve uzaktan müdahale edilebilir. CryoNOS, müşterilerine özel gereksinimleri karşılayacak dizayn ve doğru ekipman seçimlerinde en doğru danışmanlık çözümlerini sunmaktadır.