Kriyobankalar için Anahtar Teslim Ürün ve Yazılımlar

anahtar teslim systm

Uzun Vadeli Yüksek Kapasiteli Kriyojenik Depolama

CRYONOS kriyo bankalar için anahtar teslim çözümleri, uzun vadeli, yüksek kapasiteli numune depolaması için tamamen optimize ve otomatize edilmiş, numune saklama koşullarının tam İzlenebilirliğini sağlayan eksiksiz bir sistem sunar. Sistem ayrıca çok esnek ve modülerdir, farklı uygulamalar için özel olarak tasarlanabilir. Depolanan numune, son kullanıcı ve ilgili tesis için tam güvenlik sunar. Bu eksiksiz ekipman ve servis paketi, küçük bir laboratuvar ile çok daha büyük ve kapsamlı biyo-bankalar için özel olarak yapılandırılabilir.

Tam Otomatik Anahtar Teslim Kriyo Bankalar

CRYONOS anahtar teslim hizmetleri; tesislerin geliştirilmesini, tüm bileşenlerin (dökme tank ve vakum yalıtımlı hat dahil) imalat ve montajını, kabul testlerini, yerinde eğitim, uzaktan destek ve koruyucu önleyici bakımların tamamını içerebilir. Müşterinin kurulum özelliklerini geliştirmesine yardımcı olmak amacıyla danışmanlık hizmeti verebilir ve tedarikçiliğini yapmış olduğumuz markaların deneyimleri ve üretim/tasarım kabiliyeti İle bünyemizdeki mühendis ve teknik personellerin uzun yıllardan beri edinmiş oldukları tecrübelerden faydalanarak size en doğru çözümü sunabiliriz. Kriyo bankalar için anahtar teslim çözümlerimiz Tıbbi Cihazlar olarak kabul edilir ve 93/42 / EEC Tıbbi Cihaz Yönergesi ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmaktadır.

turnkey
Kriyobankalar için Anahtar Teslim Ürün ve Yazılımlar
Anahtar Teslim Proje Çözümleri
Uzun bekleme süreli bu kriyojenik kaplar, biyoloji, araştırma, ilaç, tıbbi alanlar ve hayvancılıkta kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu kaplar, minimum sıvı azot tüketimi ile pipet veya kriyo viallerin uzun süre  depolanması için kullanılabilir.
Denetim ve İzlenebilirlik Yazılımı Yüksek örnek kapasiteli bu kriyojenik kaplar, biyoloji, araştırma, ilaç, tıbbi alanlar ve hayvancılıkta kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu kaplar, çok sayıda numune ile pipet veya kriyo viallerin uzun süre  depolanması için kullanılabilir.