Bakım, Önleyici Bakım ve Onarım Hizmetleri

SD series big true copy

Büyük Kapasiteli Kriyojenik Dondurucular

CryoNOS olarak Cryo Diffusion markasının kriyojenik ekipman modellerini sizlere sunmaktan mutluluk duymaktayız. Cryo Diffusion büyük kapasiteli dondurucular ile birlikte patentini almış olduğu kuru depolama sistemi çözümlerini üstün teknoloji ile geliştirmiştir.

IATA Uyumlu Küçük Dry Shipper Ürünler

IATA uyumlu küçük Dry Shipper ürünlerimiz aracılığıyla müşterilerimiz numunelerini güvenli bir şekilde azot buharında (kabın içinde) taşıyabilir, kabın içinden sıvı azot dökülme riski olmadan, ayrıca sıcaklığın da numunenin saklaması ve taşınması sırasında % 100 izlenebilirliğini bir data logger aracılığıyla düzenli olarak kaydedilebilmesini sağlayan teknoloji sayesinde numune taşıma koşulları en yüksek güvenlik ve izlenebilirlik ile sağlanmaktadır.

BF series 3lu copy
Large Cryogenic Freezers copy

Kontaminasyona Karşı Kuru Fazda Depolama İmkanı!

Kuru fazda depolama için, Cryo Diffusion, aynı kap içinde sıvı ve buhar fazı depolamanın avantajlarını birleştiren MDS serisini (Tıbbi Kuru Depolama) geliştirmiştir. Kuru faz depolama teknolojisi, olası çapraz kontaminasyon riskini ortadan kaldırmakta ve numunelerin kritik sıcaklığa asla yaklaşmamasını sağlamaktadır. Örnek saklama bölmesi içerisinde sıvı azot bulunmadığından ve ünite ayrıca çok daha az sıvı azot tükettiğinden, numunelerin işlenmesi sırasında sistem daha güvenli ve kullanımı da daha kolaydır. Cryo Diffusion ürünleri Fransa'da üretilmiş ve en yüksek kalite kontrol standartlarına uygun olarak fiberglas / epoksi boyunlu veya paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Tüm cihazlar 93/42 / EEC Tıbbi Cihaz Yönetmeliğine uygun olarak tasarlanmış, üretilmiştir ve sertifikalandırılmıştır.

Düşük Kapasiteli Kriyojenik Dondurucular
B Serisi Uzun Bekleme Süresi Uzun bekleme süreli bu kriyojenik kaplar, biyoloji, araştırma, ilaç, tıbbi alanlar ve hayvancılıkta kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu kaplar, minimum sıvı azot tüketimi ile pipet veya kriyo viallerin uzun süre  depolanması için kullanılabilir.
B 2000 Serisi Yüksek Kapasite Yüksek örnek kapasiteli bu kriyojenik kaplar, biyoloji, araştırma, ilaç, tıbbi alanlar ve hayvancılıkta kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu kaplar, çok sayıda numune ile pipet veya kriyo viallerin uzun süre  depolanması için kullanılabilir.
DRY SHIPPER
BS Serisi "Dry Shipper" “Dry Shipper” ürün grubu, biyoloji, hayvancılık, araştırma ve tıbbi alanlarda numunelerin güvenli koşullarda taşınması için tasarlanmıştır. Bu ürünler ile pipet, kriyo vial ve kaset gibi envanterler ile numunelerin transferi sağlanabilir.
Transfer için Data Logger Hafıza tasarruf sistemi sayesinde bir yıla kadar veri depolayabilen çok kompakt ve sağlam bir veri kaydedici tarafınıza sunulmaktadır.
BR Serisi Raf Saklama Sistemleri BR 2000 serisi, biyolojik numunelerin özellikle raflarda depolanması için tasarlanmış bir kriyojenik depolama ekipmanıdır. Kriyo vialler, pipetler ve kaset gibi kriyojenik envanterle birlikte numuneler sıvı veya buhar fazında saklanabilir.

 

Ayrıntılı bilgi almak ister misiniz?

Ücretsiz olarak fiyat teklifi almak için bize hemen mesaj atın!